Regulamin świadczenia usługi odbioru gruzu
w workach Big-Bag

 • 1. Worki Big-Bag są przeznaczone na gruz budowlany
   a) W workach Big-Bag można umieszczać: pokruszony beton, płytki, cegłę, dachówkę, kamień, elementy sanitariów oraz umywalek.
   b) W workach Big-Bag zabrania się umieszczania : azbestu, papy, wełny mineralnej, substancji niebezpiecznych, opon, styropianu, substancji żrących, odpadów opakowaniowych.
   c) W wypadku umieszczenia w worku odpadów innych niż dozwolone zastrzegamy sobie możliwość nałożenia kary w wysokości 50zł lub nieodebrania worka.
   d) Ładowność worka Big-Bag wynosi 1,5 tony.
 • 2. Usługa odbioru
   a) Worki Big-Bag są odbierane na terenie Warszawy oraz okolic do 7 kilometrów od granicy miasta. W przypadku przekroczenia tej odległości zastrzegamy sobie prawo do doliczenia opłaty w wysokości 4,50zł za każdy następny kilometr.
   b) Czas ładowania worka Big-Bag jest dowolny.
   c) Po zapełnieniu worek powinien znajdować się w miejscu umożliwiającym podjazd lewostronny samochodem dostawczym z dźwigiem HDS (nie dalej niż 2 metry od ulicy).
   d) Nie wolno ustawiać worka Big-Bag: pod zadaszeniami, liniami wysokiego napięcia oraz drzewami.
   e) Usługę odbioru świadczymy w dni robocze w terminie nie przekraczającym 48 godzin od daty zgłoszenia gotowości odbioru przez klienta.
 • 3. Na życzenie klienta wystawiamy Kartę Przekazania Odpadu.
 • 4. W przypadku wątpliwości lub chęci uzyskania dodatkowych informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego 504-869-999 (pn-sb 8:00-16:00).
 • 5. Akceptacja regulaminu następuje w momencie zamówienia usługi odbioru.